Polityka prywatności sklepu Fivero

Zapewniamy naszym Klientom pełne poszanowanie ich prywatności oraz ochronę ich danych osobowych.

W niniejszej polityce prywatności znajdą Państwo informacje na temat przetwarzania danych osobowych do celów handlowych i marketingowych dokonywanego przez Red Circle lub w imieniu tego podmiotu przez osoby trzecie.

Red Circle wykorzystuje dane osobowe do następujących celów:

Dostarczanie informacji o produktach i usługach Red Circle: w przypadku gdy wyrazili Państwo zgodę na takie działanie lub w inny sposób wyrazili zainteresowanie naszymi produktami i usługami, wykorzystujemy podane przez Państwa dane osobowe do przesyłania Państwu informacji na temat produktów i usług oferowanych przez Red Circle. Zobowiązujemy się do dostosowania wspomnianych informacji do Państwa preferencji.

Przetwarzanie Państwa zamówienia: w przypadku gdy zamówią Państwo produkty lub usługi od Red Circle, będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe takie jak dane kontaktowe do celu przetworzenia, realizacji i wysyłki zamówienia.

Udzielanie odpowiedzi na zapytania: jeżeli skierują Państwo do nas zapytanie, wykorzystamy Państwa dane osobowe celem udzielenia na nie odpowiedzi.

Dostosowywanie treści do Państwa preferencji: w celu dostarczeniu Państwu odpowiednich i spersonalizowanych informacji wykorzystujemy Państwa dane osobowe do zapisywania Państwa preferencji.

Cele techniczne i statystyka: wykorzystujemy dane osobowe do zarządzania technicznego i funkcjonalnego naszego sklepu internetowego, w którym są Państwo zarejestrowani. Dzięki takim danym możemy nieprzerwanie udoskonalać nasz panel handlowy.

Wykonanie obowiązków prawnych: Państwa dane osobowe wykorzystamy w przypadku gdy okaże się to niezbędne do przestrzegania obowiązków prawnych, w przypadku domniemanego naruszenia praw (własności intelektualnej) osoby trzeciej lub otrzymania odpowiedniego żądania od władz.

Dostęp osób trzecich do Państwa danych Red Circle, korzysta ze wsparcia osób trzecich przy czynnościach przetwarzania takich jak hosting, działania marketingowe, procesy logistyczne, obsługa księgowa, windykacja  i inne usługi. Stosujemy przy tym wymagane środki organizacyjne i umowne celem zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych i wykorzystywania ich jedynie do celów wspomnianych w niniejszej polityce prywatności.

Przechowywanie danych Korzystamy z Państwa danych i zatrzymujemy je do celów wymienionych powyżej dopóki jest to do takich celów wymagane.

Linki do stron internetowych osób trzecich i media społecznościowe W aplikacjach internetowych Red Circle mogą pojawić się linki do stron internetowych osób trzecich. Niniejsza polityka prywatności nie ma zastosowania do korzystania z takich stron. Red Circle nie odpowiada za takie strony ani za przetwarzanie przez nie danych osobowych.

Bezpieczeństwo Firma Red Circle podjęła wszelkie odpowiednie środki techniczne i organizacyjne do ochrony przeciwko utracie danych lub przetwarzaniu ich niezgodnie z prawem. Do tego celu Red Circle wykorzystuje rozmaite techniki bezpieczeństwa, w tym bezpieczne serwery, zapory sieciowe i kodowanie, a także ochronę fizyczną miejsc, gdzie przechowywane są dane.

Pytania

W przypadku pytań lub gdy zechcą Państwo zrezygnować z otrzymywania informacji o produktach i usługach Red Circle, prosimy o kontakt na adres sklep@fivero.pl.

Ponadto mogą Państwo zwrócić się do nas o udostępnienie Państwa danych osobowych do wglądu, wprowadzenie do nich zmian lub ich usunięcie. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności.

Ostatnia zmiana miała miejsce dnia 25 maja 2018 r.

Red Circle 
ul. Powstańców 4A/50, 05-091 Ząbki
NIP 8512890426
REGON 360838388

 

Na stronie sklepu internetowego fivero.pl są stosowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ich temat.