Gra o Tron LCG Zestaw podstawowy

Nie ma wystarczającej ilości dostępnych produktów
134,95 zł 149,90 zł -10%
W grze o tron zwycięża się albo umiera. Nie ma ziemi niczyjej.
Cersei Lannister
W całych Siedmiu Królestwach i za Wąskim Morzem, Wielkie Rody Westeros stają do walki w gwałtownym konflikcie. Dołączcie do sił Rodu Starków, Lannisterów, Targaryenów, Baratheonów, Greyjoyów, Martellów lub Tyrellów w walce o kontrolę nad Żelaznym Tronem lub przywdziejcie czerń i wspomóżcie Nocną Straż w jej wysiłkach obrony Muru i ochrony królestwa ludzi.
Gra o Tron: Gra karciana pozwala graczom wziąć udział w politycznych intrygach, zdradach i wojnach osadzonych w uniwersum bestsellerowych powieści z cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George'a R.R. Martina. Wykorzystując elementy, które składały się na sukces pierwszej edycji gry karcianej Gra o Tron, niniejszy zestaw podstawowy drugiej edycji umożliwi rozpoczęcie nowej przygody z grą zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom. Ponieważ Gra o Tron: Gra karciana jest żyjącą grą karcianą (ang. Living Card Game), regularnie będą pojawiać się nowe karty, które pozwolą graczom rozbudować zawartość tego zestawu i tworzyć swoje własne, wyjątkowe talie.
Kto zatriumfuje nad innymi pretendentami i zadecyduje o losach Westeros?
Gra o Tron właśnie się rozpoczęła
Zawartość pudełka:
6 kart tytułów 8 kart stronnictw 28 kart fabuły 192 karty graczy 30 żetonów złota 30 żetonów władzy 10 żetonów wpływów 1 żeton pierwszego gracza 1 Zasady wprowadzające 1 Kompletna Księga Zasad
Minimalny wiek
14 lat
Opakowanie
pudełko
1001989

Na stronie sklepu internetowego fivero.pl są stosowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ich temat.