Latające Burrito

103,95 zł 129,94 zł -20%

Opis

Pierwsza na świecie karciana gra w zbijaka!
Nowy hit twórców Eksplodujących Kotków!
Dobieraj karty. Zagrywaj karty. Rzucaj rzeczami w swoich znajomych.
Latające Burrito to połączenie dynamicznej karcianki z koszmarem z czasów szkolnych - grą w zbijaka. Naszym zadaniem jest zbieranie zestawów kart zanim zrobią to przeciwnicy, przy jednoczesnym unikaniu nadlatującego zewsząd piankowego burrito. Gdy zbierasz zestawy - zdobywasz punkty. Gdy oberwiesz burrito - tracisz je. A przecież wszyscy chcemy mieć ich jak najwięcej!
Na czym to polega?
Każdy z graczy dostaje własną talię do dobierania i kładzie ją przed sobą. Na rękę bierze 5 kart z wierzchu. Następnie wszyscy równocześnie rozpoczynamy grę! Nie pasujące karty odkładamy na stos gracza po lewej, a sami dobieramy z tego, który mamy przed sobą. Naszym celem jest zbieranie zestawów, które następnie wykładamy, zdobywając w ten sposób punkty.
Ale co z rzucaniem burrito? Niektóre zagrywane przez nas karty, zmuszają innych graczy do pojedynku. Wtedy liczy się refleks, dobry cel i umiejętność szybkiego unikania lecących zewsząd przedmiotów!
Dlaczego pokochasz tę grę?
Koniec z wymówką, że nie wolno rzucać jedzeniem - jeśli masz czasem ochotę przyłożyć komuś świeżutkim burrito, to piankowa wersja sprawdzi się do tego idealnie.
Kolejny tytuł twórców Eksplodujących kotków oznacza jeszcze więcej dziwnych stworzeń o zabawnych nazwach!
Nic tak nie integruje towarzystwa jak bitwa na jedzenie!

Szczegóły produktu

Minimalny wiek
7 lat
Opakowanie
pudełko
1237443

Na stronie sklepu internetowego fivero.pl są stosowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ich temat.