Rising Sun - Zstąpienie Kami

97,95 zł 139,94 zł -30%
wysyłka w ciągu 24 godzin

Wielka Kami, japońska bogini słońca, księżyca, morza, wiatru, błyskawic, burzy oraz wojny, zerwała okowy!

Nie zadowoli się już rzeszami wiernych czczących jej imię w świątyniach; zeszła pomiędzy nich wprost na ziemię Wschodzącego Słońca by ramię w ramię kształtować Prowincję, z tymi którzy umiłowali ją najbardziej. Klan, który okaże się najwierniejszy Kami, będzie cieszył się jej pomocą podczas starć oraz wyjątkowymi mocami, które zmienią zasady zajęcia Prowincji.

 

Rozszerzenie „Zstąpienie Kami” zawiera zupełnie nowy zestaw kart Pór Roku – zestaw Gór.

Karty z tego zestawu można dodać do podstawowych kart Pór Roku zgodnie z za-sadami opisanymi w instrukcji do gry Rising Sun na stronie 9. Chociaż zestaw Gór został przygotowany z myślą o grze z rozszerzeniem „Zstąpienie Kami”, to można go użyć w każdej rozgrywce. Co więcej, z zasad tego rozszerzenia można korzystać podczas gry z dowolnym zestawem Pór Roku.

To rozszerzenie dodaje nowe zasady do gry, które wzbogacą każdą rozgrywkę w Rising Sun.

O ile Kami są obecne już w grze podstawowej – gracze chcąc zyskać moce Kami, wysyłają Shinto, by oddawali im cześć w Świątyniach – to w „Zstąpieniu Kami” ich wpływ jest nieporównywalnie większy. Kami przybierają cielesną postać i zstępują z uświęco-nych gór, niosąc pomoc swoim najwierniejszym wyznawcom. Ich obecność zmienia zasady gry w danej prowincji oraz są one tymczasowo traktowane jak figurka przynależąca do najbardziej im oddanego Klanu.

 

Czas rozgrywki
1,5 - 2 godziny
Wersja językowa
polska
Minimalna liczba graczy
3
Maksymalna liczba graczy
5
Minimalny wiek
14 lat
1148877

Na stronie sklepu internetowego fivero.pl są stosowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ich temat.