UWAGA! Ze względu na urlop, zamówienia złożone do 10 lipca 2020r, zostaną wysłane najpóźniej 15. lipca 2020r.
Dziękujemy za wyrozumiałość.

  • Bestseller

Zombicide: Kompani i Wrogowie

Nie ma wystarczającej ilości dostępnych produktów
162,95 zł 219,95 zł -26%

Przez dziesięciolecia Orkowie i Ludzie przekraczali granicę, by walczyć ze sobą o żywność, dla zemsty lub po prostu dla zabawy. Z czasem obydwie grupy tak przywykły do ciągłego konfliktu, że każdy kto przyszedł na świat w tym deszczowym regionie był urodzonym wojownikiem. 

Opis

A potem pojawiła się plaga zombie, zmiatając armie, mieszkańców miast i samą granicę. My, Ocalali, szukamy przyczyn tego nowego zagrożenia. Czy wyruszysz z nami w głąb terytorium Orków i w dzikich ostępach stawisz czoła przerażającym skażonym zombie? Czy podejmiesz wyzwanie Zombicide?

Kompani i Wrogowie to rozszerzenie do gier planszowych Zombicide Czarna Plaga i Zielona Horda.

Poznaj nowych przyjaciół i naucz się nowych sztuczek. Zapoluj na Zombie z 4 nowymi Ocalałymi i 19 kartami Ekwipunku, w tym 6 magicznymi Chowańcami! Podczas 10 nowych misji, rozgrywanych w dzikich ostępach, zmierz się ze Skażonymi Szwendaczami prowadzonymi przez Skażoną Abominację. Używając 5 nowych kafelków planszy stwórz własne epickie przygody! Wszystkie komponenty są w pełni zgodnie z grami z serii Zombicide osadzonymi w świecie fantasy.

Zawartość pudełka:

  • 29 figurek
  • 5 kafelków gry
  • 4 karty Ocalałych
  • 33 mini karty

Uwaga! Jest to dodatek do gry Zombicide: Czarna Plaga i Zielona Horda. Do rozgrywki wymagana jest co najmniej jedna z tych dwóch gier.

Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery.

Szczegóły produktu

Czas rozgrywki
30-60 minut
Minimalna liczba graczy
1
Maksymalna liczba graczy
6
Minimalny wiek
14 lat
1202584

Powiązane produkty

Na stronie sklepu internetowego fivero.pl są stosowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ich temat.